VenM
Stork
Unica
VenM
Stork
Unica
Jaar Overzicht werkgevers – functie
1982 V&M elektrotechniek – Elektrotechnisch tekenaar
1983 Bronswerk Verwarming & Airconditioning – Servicemonteur
1986 Stork Bronswerk Verwarming & Airconditioning – Servicemonteur
1991 Stork Bronswerk Installatietechniek – Uitvoerder S&O
1993 Stork Installatietechniek – Projectleider S&O
2000 Stork Installatietechniek Oost – Projectleider Contractonderhoud
2003 Stork WorkSphere – Serviceleider
2004 Unica Installatietechniek – Sen.Projectleider Technisch Beheer
2009 Unica Installatietechniek – Projectmanager Technisch Beheer
2015 Unica Installatietechniek – Contractmanager Technisch Beheer
2016 Unica Installatietechniek – Implementatiemanager Building Services

 

Werkervaring
Onderhoud (NEN2767), storingen, inbedrijfstellen en inregelen van HVAC-installaties en Gebouw Beheer Systemen
Calculatie, contractvorming, werkvoorbereiding, planning en projectleiding van beheer, onderhouds- en klussenwerk (W / E / M&R)
Het opzetten van een regionale storingsdienst
Leiding geven aan een Projectteam bestaande uit een Werkvoorbereider, Projectmedewerkers, Beheertechnici en een groep service- en onderhoudsmonteurs
Het houden van functioneringsgesprekken, beoordelingsgesprekken, exit-gesprekken, teamoverleg , toolboxmeetingen enz.
Commercie en acquisitie van onderhoudsconcepten en crosselling
Geautomatiseerde systemen: MS-Office, BAAN, SAP (Key-user), ACTO, O-Prognose
Lid ondernemingsraad, voorzitter personeelsvereniging, werkgroep ziekteverzuim, systeembeheerder
Interne trainer Total Quality Management, praktijkopleider service- en onderhoudsmonteurs
Het implementeren van landelijk, regionale en lokale beheer-, onderhouds- en servicecontracten (capaciteitscontracten,resultaat- en prestatiecontracten)
Opdrachtgevers contractbeheer: DSM, Scania, ABN-AMRO, Rabobank, Achmea, Isala, Wartsila, Stork, Rijks Vastgoed Bedrijf, DGW&T, Corio, Essent, Landstede, NS-Stations, Cushman & Wakefield, Monuta, Gemeente Zwolle, Zonnehuis Groep, Habion, Provincie Overijssel, Gemeente Apeldoorn, Woningstichting Rentree, Woningstichting SWZ, GDF-Suez
Opdrachtgevers implementatie: ABN-AMRO, Achmea, Corio, GDF-SUEZ,  Isala, ISS Facility Services, Enexis, Essent, Espria, , RDW, Rijks Vastgoed Bedrijf, DGW&T, Woningstichting Rentree, Woningcorporatie Domesta, SNS-bank, TU/e Eindhoven, Enexis, FrieslandCampina, ProRail, PriceWaterhouseCoopers, Rijkswaterstaat

 

Vooropleiding
LTS – vakrichting elektrotechniek
MTS – vakrichting energietechniek
HBO – werk en denkniveau
Door
PA Consulting
Bureau de Bont
Unica Academy
Door
PA Consulting
Bureau de Bont
Unica Academy
Jaar Management, commercie en communicatie trainingen en cursussen
1988 Training “De technische vakman/contactman” – DOOR
1988 Middle Management – ISW
1991 Management Leiding geven en motiveren – Krauthammer
1995 Acquisitie elektrotechnische installaties – IPV
1996 Total Quality Management (TQM) – PA Consulting Group
1998 Industriële Marketing Planning – STEM
2001 Communicatieve en Commerciële Vaardigheden – SAXION Hogeschool Enschede
2003 On the job training – commerciële vaardigheden – Stork Academy
2004 Fieldtraining – commerciële vaardigheden – Stork Academy
2005 Werken met Rendement – Unica Academy
2005 Verkooppower – Bureau De Bont
2010 Werken met Duurzaam Rendement – Module EMC2 – Unica Academy
2011 Effectief Functionerings-gesprekken voeren – ACT
2012 Projectleiding Technisch Beheer – Unica Academy
Priva
ROVC
PBNA
NVOE
Priva
ROVC
PBNA
NVOE
previous arrow
next arrow
Jaar Vakgerichte trainingen en cursussen:
Trainingen bij diverse regelfirma’s – Siemens/Priva/HCS/Pluth
Trainingen bij diverse ketelleveranciers – Remeha/Vaillant /Nefit
1982 Technicus Sterkstroom Installaties (TSI) – VEV
1984 Meet- en regeltechniek – ROVC
1987 Middelbare Installatietechniek (MIT-W1/W2) – SOI/SOK
1988 HR-stooktechniek applikatiekursus II – ACI
1997 Basisveiligheid 1 (VCA) – PBNA
2000 Stookruimten – GASTEC
2001 STG-Training – Stork intern
2002 NEN3140 – INTOP
2004 Veiligheid Operationeel Leidinggevenden (VCA2) – Vanneau Groep
2007  Compri HX – Priva
2007 Onderhoud & beheer Energieopslagsystemen (WKO) – NVOE
2008 Doelmatig inspecteren conform NEN2767 – ProScan
2008 Critical SHE procedures DSM – DSM
2009 NEN3140 – BOOA
2011 Critical SHE procedures DSM – DSM
2012 NEN3140:2011 IV/WV – BOOA
2013 Conditiegestuurd onderhoud NEN2767 – Unica Academy
2014 Veiligheid Operationeel Leidinggevenden (VCA2) – PBNA
2015 NEN3140:2015 IV/WV – BOOA
2018 NEN3140:2015 IV/WV – BOOA
2018 ISO 55000 Strategisch Gebouwbeheer – NVDO
SAP
ACTO
DSM
SAP
ACTO
DSM
previous arrow
next arrow
Jaar Overige trainingen en cursussen:
1989 PC-gebruik / MS-Dos / WordPerfect Executive – PBNA
1990 MS-Dos / Lotus123 / BaseIII – Stork Academy
1992 Programmeren in Clipper 5.01 – Computerij
2001 Praktijkopleider – Intechnium
2002 SAP 4.6c – Materials Management – SAP
2003 Bedrijfshulpverlening (EHBO+brandbestrijding+ontruiming) – NBBe
2004 INTRAC praktijktraining – Unica 
2004 ACTO MyProject-MyBasis – ACTO
2008 Rij Veilig-Training – ANWB

 

Jaar Erkenningen
1987 Bevorderen Budosport Jiu Jitsu – Oorkonde Sportschool Van Noorden

2009  Project DSM – Unica “Topper” Certificaat Klanttevredenheid
2011 Project Scania – Unica Cross Selling Award

 

Bedrijfslinks
WorkSphere
Unica Installatietoppers
Unica